01   Aktualności
02   Informacje ogólne
03   Konferencje i seminaria
04   Konkursy, targi, misje
05   Regionalna Instytucja Finansująca
06   Granty na badania i innowacje
07   Projekt Enterprise Europe Network
08   Doradztwo gospodarcze
09   Pożyczki
10   Poręczenia kredytowe
11   Inwestycje kapitałowe
12   Szkolenia i doradztwo personalne
13   Energia odnawialna
14   Konsulat Honorowy Finlandii
15   Startuj w Biznesie
16   Projekt SUPER
17   Projekty zakończone
18   Lokale do wynajęcia
19   Zaprzyjaźnione strony
20   Wyszukiwanie zaawansowane
21   Pomoc/Cookies
22   Wyślij mail
23   Subskrypcja biuletynu
24   Przetargi


 

 PODLASKA FUNDACJA ROZWOJU REGIONALNEGO

Polski » Informacje ogólne » Informacje prasowe
 
 
Podsumowanie warsztatów „Optymizm jako wyznacznik sukcesu” 2013/09/25

W sobotę 21 września 2013 roku odbył się w Białymstoku II Podlaski Kongres Kobiet. Organizatorzy zaprosili wiele znanych postaci ze świata polityki, kultury i biznesu, które swoimi prelekcjami i udziałem w dyskusjach uświetniły Kongres, w tym: prof. dr hab. Barbara Kudrycka Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dr Agnieszka Graff, dr Elżbieta Karolczuk, dr Ewa Rumińska–Zimny, Wojewoda Podlaski Maciej Żywno, Prezes IPH w Białymstoku Witold Karczewski oraz Prezes Zarządu Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego Andrzej Parafiniuk.

Aby uatrakcyjnić mieszkańcom regionu uczestnictwo w Kongresie zaplanowano kilkanaście różnorodnych tematycznie warsztatów szkoleniowych, w tym warsztaty pn. „Optymizm jako wyznacznik sukcesu”, współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach promocji projektu WOMEN, przeprowadzone przez naszą koleżankę Beatę Grygorczuk.

Celem warsztatów było zdiagnozowanie poziomu optymizmu i pesymizmu uczestników zajęć, przekazanie im wiedzy na temat znaczenia optymizmu w życiu człowieka oraz uświadomienie, iż optymizm nie ma płci i że można się go nauczyć. W „optymistycznych” warsztatach wzięło udział 25 kobiet.

Beata Grygorczuk – mgr pedagogiki, absolwentka podyplomowych studiów menedżerskich oraz zarządzania kadrami, certyfikowany trener i doradca biznesu. Sympatyk i działaczka oddolnej inicjatywy samokształceniowej podlaskich menedżerów personalnych. Posiada ponad 17-letnie doświadczenie zawodowe w branży szkoleniowo-doradczej, zarówno w konsultingu jak też na stanowiskach zarządczych i jako koordynator w licznych projektach. W trakcie swojej dotychczasowej praktyki zawodowej przeprowadziła ok. 8.000 godzin szkoleń oraz ok. 5.000 godzin doradztwa. Specjalizuje się w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, w szczególności w tematyce związanej z karierą i rozwojem zawodowym i osobistym człowieka. Obecnie - na stanowisku Demography Coach w projekcie „WOMEN – realizowanie ponadnarodowej strategii celem przeciwdziałania odpływowi dobrze wykształconych młodych kobiet”, realizowanym przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego.

Zdjęcia z warsztatów „Optymizm jako wyznacznik sukcesu”:

 
Informacje prasowe
Współpraca
Sprawozdania finansowe
Programy realizowane
Programy zakończone
Enterprise Europe Network
Fundusz Poręczeniowy
Fundusz Kapitałowy
Centrum Szkoleniowe
Fundusze Pożyczkowe
Podlaska Agencja Zarządzania Energią
Regionalna Instytucja Finansująca
System Zarządzania Jakością

 
   

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego | ul. Starobojarska 15 | 15-073 Białystok | tel: +48 85 740 86 83 | fax: +48 85 740 86 85
e-mail: pfrr@pfrr.pl | WWW: www.pfrr.pl | NIP: 542-10-07-427 | REGON: 050309431
KRS: 0000051191 | Sąd Rejonowy w Białymstoku | XII Wydział Gospodarczy KRS