01   Aktualności
02   Informacje ogólne
03   Konferencje i seminaria
04   Konkursy, targi, misje
05   Regionalna Instytucja Finansująca
06   Granty na badania i innowacje
07   Projekt Enterprise Europe Network
08   Doradztwo gospodarcze
09   Pożyczki
10   Poręczenia kredytowe
11   Inwestycje kapitałowe
12   Szkolenia i doradztwo personalne
13   Energia odnawialna
14   Konsulat Honorowy Finlandii
15   Startuj w Biznesie
16   Projekt SUPER
17   Projekty zakończone
18   Lokale do wynajęcia
19   Zaprzyjaźnione strony
20   Wyszukiwanie zaawansowane
21   Pomoc/Cookies
22   Wyślij mail
23   Subskrypcja biuletynu
24   Przetargi


 

 PODLASKA FUNDACJA ROZWOJU REGIONALNEGO

Polski » Projekt Enterprise Europe Network » Biuletyn EEN » Archiwum
 
 
Dwunasty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2016/12/20

Ostatni w tym roku numer biuletynu sieci Enterprise Europe Network jest już dostępny. W numerze przeczytają Państwo o sukcesach naszych usług informacyjnych pod postacią seminarium "Vademecum rynków zagranicznych", podsumowanie giełdy kooperacyjnej "RENEXPO Poland 2016", wydarzeniach organizowanych wspólnie z Parkiem Przemysłowym Łomża - seminarium "ABC przedsiębiorczości" oraz "Vademecum rynków zagranicznych - Chiny", oraz krótką relację z wizyty studyjnej przedstawicieli Stowarzyszenia Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego w Niemczech. Prezentujemy również wycinek bazy ofert i zapytań od kontrahentów zagranicznych zainteresowanych współpracą biznesową i technologiczną z podlaskimi przedsiębiorcami oraz szczegóły dotyczące zbliżających się targów, misji i konferencji, w których warto wziąć udział.

 
 
Jedenasty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2016/11/23

Kolejny numer biuletynu sieci Enterprise Europe Network jest już dostępny. W numerze przeczytają Państwo o sukcesie misji podlaskich przedsiębiorców na Białorusi, która już zaczyna przynosić realne efekty w postaci kontraktów i umów międzynarodowych, oraz o targach MECSPE w Parmie, poświęconych maszynom przemysłowym, mechanice precyzyjnej i innowacyjnym technologiom, na które można uzyskać atrakcyjne dofinansowanie. Prezentujemy również kolejną garść ofert i zapytań od kontrahentów zagranicznych zainteresowanych współpracą biznesową i technologiczną z podlaskimi przedsiębiorcami oraz listę zbliżających się targów, misji i konferencji, w których warto wziąć udział.

 
 
Dziesiąty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2016/10/26

Kolejny numer biuletynu sieci Enterprise Europe Network dedykujemy Państwu Środka. Niebawem w Łomży odbędzie się Vademecum rynku chińskiego, więc już dziś w naszym biuletynie kilka informacji na temat tego kraju oraz przegląd ofert współpracy zamieszczonych w naszej bazie przez chińskie przedsiębiorstwa. Zapraszamy do lektury.

 
 
Dziewiąty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2016/09/26

Szanowni Państwo, zachęcamy do zapoznania się z kolejnym biuletynem projektu Enterprise Europe Network w tym miesiącu w całości poświęconemu Białorusi i możliwościom rozwoju podlaskich firm na tym rynku. Przeczytają w nim Państwo o naszym sztandarowym wydarzeniu, Vademecum rynków zagranicznych, które już w październiku odbędzie się w Białymstoku.

 
 
Ósmy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2016/08/22
Szanowni Państwo, w ósmym numerze Biuletynu Enterprise Europe Network przedstawiamy informacje o wydarzeniach związanych z internacjonalizacją, które odbędą się w nadchodzącym miesiącu i prezentujemy oferty współpracy międzynarodowej.
 
 
Siódmy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2016/07/28

Szanowni Państwo, prezentujemy kolejny numer Biuletynu Enterprise Europe Network, a w nim między innymi zapowiedź RENEXPO 2016. Jesteśmy głównym organizatorem międzynarodowych spotkań kooperacyjnych, które odbędą się w ramach tych targów.

 
 
Szósty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2016/06/20

Szanowni Państwo, kolejna porcja ofert współpracy międzynarodowej oraz informacji na temat nadchodzących wydarzeń jest już dostępna w naszym nowym Biuletynie. Dodatkowo mogą się Państwo zapoznać z historią sukcesu, do którego przyczyniła się Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego.

 
 
Piąty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2016/06/06

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z kolejnym biuletynem sieci Enterprise Europe Network. Szczegółowych informacji na temat zawartych w nim ofert współpracy międzynarodowej udzielają nasi konsultanci. Zachęcamy do kontaktu.

 
 
Czwarty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2016/04/29

Szanowni Państwo, prezentujemy kolejny numer biuletynu sieci Enterprise Europe Network, w którym znajdziecie zaproszenie na Vademecum rynku fińskiego, informacje o najbliższych targach, misjach i konferencjach oraz zestaw ofert i zapytań dotyczących współpracy biznesowej i technologicznej.

 
 
Trzeci numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2016/03/30

Szanowni Państwo, w kolejnym numerze Biuletynu sieci Enterprise Europe Network proponujemy Państwu zastrzyk wiedzy na temat rynku litewskiego — cała publikacja poświęcona została właśnie temu krajowi. Mamy nadzieję, że będzie to dobry wstęp do kwietniowych wydarzeń: Vademecum Rynku Litewskiego oraz Misji Gospodarczej na Litwę, do udziału w których serczecznie zapraszamy.

 
 
Drugi numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2016/02/22

Szanowni Państwo, zachęcamy do lektury kolejnego numeru biuletynu sieci Enterprise Europe Network, w którym znajdą Państwo informacje na temat nadchodzących wydarzeń związanych z biznesem oraz przegląd przykładowych ofert współpracy międzynarodowej zamieszczanych przez przedsiębiorców z całego świata w bazie Partnering Opportunities Database.

 
 
Pierwszy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2016/01/22

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy pierwszy w tym roku numer biuletynu sieci Enterprise Europe Network. Od tego miesiąca w jednym numerze publikowane będą zarówno oferty współpracy zagranicznej, jak i zapowiedzi najbliższych wydarzeń związanych z międzynarodowym rozwojem firmy. Życzymy przyjemnej lektury i zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

 
 
Ósmy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2015/12/31

Zapraszamy Czytelników do lektury biuletynu sieci Enterprise Europe Network. Znalazło się w nim między innymi podsumowanie seminarium dotyczącego rynku chińskiego oraz zapowiedź nietypowej, bo wirtualnej giełdy kooperacyjnej.

 
 
Siódmy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2015/12/22

Ośrodek Enterprise Europe Network przekazuje Czytelnikom kolejny numer biuletynu, w którym znalazły się aktualne propozycje współpracy międzynarodowej skierowane do polskich przedsiębiorców. Zachęcamy do lektury i kontaktu z naszymi konsultantami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 
 
Szósty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2015/11/27

Ośrodek Enterprise Europe Network przygotował kolejny numer biuletynu informacyjnego. W tym wydaniu Czytelnicy znajdą ciekawostki na temat kultury biznesu w Chinach oraz podsumowania i zapowiedzi inicjatyw podjętych w ramach projektu EEN, a dzięki zamieszczonemu kalendarzowi misji, targów i konferencji będą mogli zaplanować udział w najbliższych wydarzeniach.

 
 
Piąty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2015/10/26

Ośrodek Enterprise Europe Network przygotował kolejny numer biuletynu informacyjnego, w którym Czytelnicy znajdą podsumowania ostatnich inicjatyw podjętych w ramach projektu, a dzięki zamieszczonemu kalendarzowi misji, targów i konferencji będą mogli zaplanować udział w najbliższych wydarzeniach.

 
 
Czwarty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2015/09/30

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza Państwu najnowsze oferty współpracy międzynarodowej. W Państwa ręce oddajemy kolejny numer nowego Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Drugi numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2015/03/31

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza Państwu najnowsze oferty współpracy międzynarodowej. W Państwa ręce oddajemy drugi numer nowego Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Pierwszy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2015/02/18

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza Państwu najnowsze oferty współpracy międzynarodowej. W Państwa ręce oddajemy pierwszy numer nowego Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Czterdziesty czwarty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2014/06/10

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów. Oddajemy w Państwa ręce czterdziesty czwarty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Czterdziesty trzeci numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2014/04/10

Projekt Enterprise Europe Networkz przyjemnością dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów. Oddajemy w Państwa ręce czterdziesty trzeci numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Czterdziesty drugi numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2013/06/24

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Oddajemy w Państwa ręce czterdziesty drugi numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Czterdziesty pierwszy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2013/05/17

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Oddajemy w Państwa ręce czterdziesty pierwszy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Czterdziesty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2013/04/22

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Oddajemy w Państwa ręce czterdziesty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Trzydziesty dziewiąty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2013/03/14

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Oddajemy w Państwa ręce trzydziesty dziewiąty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Trzydziesty ósmy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2013/02/26

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Oddajemy w Państwa ręce trzydziesty ósmy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Trzydziesty siódmy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2013/01/28

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Oddajemy w Państwa ręce trzydziesty siódmy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network

 
 
Trzydziesty szósty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2012/12/31

Projekt Enterprise Europe Network zprzyjemnością dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Oddajemy w Państwa ręce trzydziesty szósty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Trzydziesty piąty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2012/12/21

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Oddajemy w Państwa ręce trzydziesty piąty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Trzydziesty czwarty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2012/12/04

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Oddajemy w Państwa ręce trzydziesty czwarty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Trzydziesty trzeci numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2012/11/09

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Oddajemy w Państwa ręce trzydziesty trzeci numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Trzydziesty drugi numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2012/08/10

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Oddajemy w Państwa ręce trzydziesty drugi numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Trzydziesty pierwszy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2012/06/27

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Oddajemy w Państwa ręce trzydziesty pierwszy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Trzydziesty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2012/05/29

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Oddajemy w Państwa ręce trzydziesty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Dwudziesty dziewiąty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2012/04/30

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Oddajemy w Państwa ręce dwudziesty dziewiąty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Dwudziesty ósmy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2012/03/22

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Oddajemy w Państwa ręce dwudziesty ósmy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Dwudziesty siódmy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2012/02/02

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Oddajemy w Państwa ręce dwudziesty siódmy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Dwudziesty szósty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2011/12/19

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Oddajemy w Państwa ręce dwudziesty szósty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Dwudziesty piąty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2011/12/08

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce dwudziesty piąty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Dwudziesty czwarty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2011/11/21

Projekt Enterprise Europe Network z przyjemnością dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Oddajemy w Państwa ręce dwudziesty czwarty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Dwudziesty trzeci numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2011/11/09

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce dwudziesty trzeci numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Dwudziesty drugi numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2011/10/20

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce dwudziesty drugi numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Dwudziesty pierwszy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2011/09/01

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce dwudziesty pierwszy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Dwudziesty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2011/06/28

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce dwudziesty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Dziewiętnasty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2011/05/27

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce dziewiętnasty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Osiemnasty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2011/04/21

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce osiemnasty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Siedemnasty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2011/03/29

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce siedemnasty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Szesnasty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2011/03/22

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce szesnasty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Piętnasty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2011/01/27

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce piętnasty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Czternasty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2010/12/28

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce czternasty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Wydanie specjalne Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2010/12/20

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce wydanie specjalne Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Trzynasty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2010/12/07

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce trzynasty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Dwunasty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2010/10/19

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce dwunasty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Jedenasty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2010/10/01

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce jedenasty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Dziesiąty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2010/09/20

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce dziesiąty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Dziewiąty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2010/06/29

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce dziewiąty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Ósmy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2010/05/24

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce ósmy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Siódmy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2010/04/01

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce siódmy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Szósty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2010/03/05

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce szósty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
 
Piąty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2010/02/03

Każdego miesiąca projekt Enterprise Europe Network dostarcza najnowsze informacje regionalne z zakresu innowacji, nowych technologii, współpracy międzyregionalnej, innowacyjnych projektów regionalnych, zagadnień B+R i wielu innych tematów.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce piąty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network.

 
Informacje o sieci EEN
Współpraca
SME FEEDBACK
Biuletyn EEN
»Archiwum
Informacje
Archiwum

 
   

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego| ul. Starobojarska 15 | 15-073 Białystok | tel: 85 740 86 83 | fax: 85 740 86 85
e-mail: fundacja@pfrr.pl | WWW: een.pfrr.pl | NIP: 542-10-07-427 | REGON: 050309431
KRS: 0000051191 | Sąd Rejonowy w Białymstoku | XII Wydział Gospodarczy KRS