01   Aktualności
02   Informacje ogólne
03   Konferencje i seminaria
04   Konkursy, targi, misje
05   Regionalna Instytucja Finansująca
06   Granty na badania i innowacje
07   Projekt Enterprise Europe Network
08   Doradztwo gospodarcze
09   Pożyczki
10   Poręczenia kredytowe
11   Inwestycje kapitałowe
12   Szkolenia i doradztwo personalne
13   Energia odnawialna
14   Konsulat Honorowy Finlandii
15   Startuj w Biznesie
16   Projekt SUPER
17   Projekty zakończone
18   Lokale do wynajęcia
19   Zaprzyjaźnione strony
20   Wyszukiwanie zaawansowane
21   Pomoc/Cookies
22   Wyślij mail
23   Subskrypcja biuletynu
24   Przetargi


 

 PODLASKA FUNDACJA ROZWOJU REGIONALNEGO

Polski » Konkursy, targi, misje » Archiwum 2007
 
 
Giełda kooperacyjna „Gospodarka odpadami i recykling", Berlin, 3-5 grudnia 2007r 2007/10/16

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego serdecznie zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej „Gospodarka odpadami i recykling”, która odbędzie się w Berlinie w dniach 3-5 grudnia 2007r.

Giełda zostanie zorganizowana według sprawdzonego schematu Komisji Europejskiej i oparta będzie na spotkaniach wcześniej zaaranżowanych, na podstawie katalogów z profilami uczestniczących firm. Celem giełdy jest umożliwienie przedsiębiorcom z 14 państw UE nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Zgłoszenia należy przesłać do 9 listopada 2007r.

 
 
Spotkanie kooperacyjne z firmami włoskimi w Warszawie 2007/10/03

Włoskie Centrum Euro Info z Sardyniiwe współpracy z Biurem Współpracy z Zagranicą Krajowej Izby Gospodarczej organizuje w dniach 24-28 Października 2007r w Warszawie spotkanie biznesowe z firmami włoskimi z następujących branż: rolno-spozywczej, budowlanej, turystycznej, przemysłowej, surowców (marmur i granit). Celem spotkań jest nawiązanie współpracy gospodarczej pomiędzy firmami włoskimi a polskimi.

 
 
Konkurs Księgowy Roku 2007, IX edycja 2007/09/26

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego objęła patronatem IX edycję ogólnopolskiego konkursu "Księgowy Roku". Konkurs ten jest prestiżowym wydarzeniem integrującym środowisko księgowych i specjalistów w dziedzinie finansów realizowanym przez Grupę Wydawniczą INFOR, Sage Symfonia i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Cieszy się uznaniem Uczestników oraz osób reprezentujących kręgi biznesowe, władze lokalne i centralne, środowiska opiniotwórcze i media. Jego celem jest wyróżnianie najlepszych finansistów w Polsce oraz promowanie ich jako liczących się partnerów w zarządzaniu przedsiębiorstwami.

Podobnie, jak w latach ubiegłych tytuł Księgowego Roku otrzyma zwycięzca konkursu. Nowością tegorocznej edycji jest przyznawanie tytułu Najlepszego Księgowego Województwa osobom, które w eliminacjach i rozgrywkach półfinałowych uzyskają łącznie najwyższą liczbę punktów w danym województwie.

 
 
Konkurs "Mikroprzedsiębiorca Roku 2007" 2007/09/19

Mikroprzedsiębiorca Roku to konkurs organizowany przez Fundację Kronenberga i adresowany do mikroprzedsiębiorców, którzy zatrudniają nie więcej niż 10 pracowników. Mogą w nim wziąć udział przedsiębiorcy, którzy działalność gospodarczą rozpoczęli nie później niż 30 czerwca 2006 r. a także młodzi, dopiero rozwijający się przedsiębiorcy - którzy nie ukończyli 32 roku życia, bez względu na termin rozpoczęcia działalności gospodarczej. W obydwóch grupach nagrody przyznane zostaną w trzech kategoriach: usługi, handel, produkcja. Zostanie również przyznane jedno wyróżnienie w kategorii MIKRO dla najmniejszych mikroprzedsiębiorców, którzy zatrudniają nie więcej niż 3 pracowników, a ich dochód nie przekroczył 500 000 zł w roku poprzedzającym przystąpienie do konkursu. Spośród wszystkich kandydatów wyłoniony zostanie laureat zdobywca tytułu - Mikroprzedsiębiorca Roku 2007.

Firmy chcące wziąć udział w Konkursie proszone sa o nadsyłanie zgłoszeń (formularz poniżej) do Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego na adres e-mail: isajuk@pfrr.pl do dnia 24 pażdziernika 2007r.

 
 
Giełda kooperacyjna podczas targów "CITY 2007", Wilno, 3-5 październik 2007r. 2007/08/31

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego serdecznie zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej podczas targów CITY 2007, które odbędą się w Wilnie w dniach 3-5 października 2007r.

Giełda zostanie zorganizowana według sprawdzonego schematu Komisji Europejskiej i oparta będzie na spotkaniach wcześniej zaaranżowanych, na podstawie katalogów z profilami uczestniczących firm. Celem giełdy jest umożliwienie przedsiębiorcom z 14 państw UE nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Zgłoszenia należy przesłać do 14 września 2007r.

 
 
Wystawa Wyrobów Tekstylnych, Odzieżowych i Innowacyjnych BalticTextile+Leather, Wilno, Litwa 2007/08/31

Litewskie Zrzeszenie Firm Odzieżowych i Tekstylnych zaprasza firmy z branży tekstylnej na 16 Międzynarodową Specjalistyczną Wystawę Wyrobów Tekstylnych, Odzieżowych i Innowacyjnych BalticTextile+Leather, która odbędzie się w dniach 12-14 września 2007r. w Litewskim Centrum Wystawienniczym LITEXPO w Wilnie (Litwa).

W tegorocznej edycji Wystawy planowany jest udział około 200 firm europejskich. W porzedniej edycji na powierzchni 8.200 m.kw. wzięło udział 209 firm z 17 krajów a wystawę odwiedziło ponad 10 tysięcy osób z 26 krajów.

 
 
Ogólnopolski konkurs "Europejska Firma" 2007/08/13

Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji ogólnopolskiego Konkursu Europejska Firma. Jego celem jest wyłonienie elity przedsiębiorstw, które w wyniku realizacji projektu współfinansowanego z funduszy strukturalnych wdrożyły pomysł na innowacyjny biznes - wprowadziły na rynek nowy wyrób, usługę bądź zastosowały nowy proces technologiczny lub zarządzania, a dzięki realizacji projektu poprawiła się konkurencyjność firmy na rynku.

Do udziału w konkursie zapraszamy przedsiębiorstwa, które uzyskały dotacje i zakończyły realizację projektu w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw (poddziałanie 1.4.1, poddziałanie 2.2.1, działanie 2.3, działanie 2.4).

 
 
Misja gospodarcza dla firm branży rolno-spożywczej w Syrii 2007/07/25

Warszawskie Euro Info Centre działające przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, we współpracy ze Zrzeszeniem Syryjskich Izb Handlowych, Syryjskim Centrum Biznesu i Przedsiębiorczości oraz Centrum Korespondencyjnym Euro Info w Damaszku, mają zaszczyt zaprosić państwa do udziału w misji wyjazdowej do Damaszku (Syria), w dniach 8-10 września 2007. Głównym celem misji jest udział polskich przedsiębiorców w 6 Europejsko–Syryjskich Dniach Spotkań Branży Rolno–Spożywczej.

Zaproszenie to skierowane jest do firm z takich sektorów jak:

 
 
Giełdy kooperacyjne z firmami uzbeckimi w Poznaniu i Warszawie 2007/06/27

Warszawskie Euro Info Centre działające przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, we współpracy z Izbą Przemysłowo Handlową Republiki Uzbekistanu oraz Ambasadą Republiki Uzbekistanu w Warszawie, ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w dwóch giełdach kooperacyjnych, które odbędą się w Poznaniu, w dniu 5 września oraz w Warszawie, w dniu 7 września 2007r. Pierwsza z planowanych giełd odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas największych targów tekstylnych w Polsce, „Poznańskie Dni Mody”. Druga seria spotkań odbędzie się w Warszawie w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Uczestnicy giełdy w Poznaniu będą mogli wziąć udział w seminarium poświęconym uzbeckiemu rynkowi tekstyliów.

 
 
Giełda kooperacyjna dla branży metalowej IND-TECH III, Sztokholm, Szwecja, 18-19 października 2007r. 2007/06/25

Warszawskie Euro Info Centre działające przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej dla branży metalowej Interprise IND-TECH III organizowanej w Sztokholmie w dniach 18-19 października 2007r.

Giełda kooperacyjna IND-TECH III odbędzie się w trakcie trwania Skandynawskich Targów Technicznych (www.tekniskamassan.se), dzięki czemu uczestnicy giełdy będą mieli możliwość nie tylko zwiedzenia targów ale dodatkowo przeprowadzenia rozmów z wystawcami.

 
 
Wielobranżowe targi dla małych i średnich przedsiębiorstw, Qingdao, Chiny, 2007 2007/06/11

Ambasada Chińskiej Republiki Ludowej w Warszawie, za pośrednictwem Centrum Euro Info działającym przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w wielobranżowych targach dla małych i średnich przedsiębiorstw "ASEM Trade and Investment Fair on Small and Medium Sized Enterprises". Targi odbędą się w Qingdao (Chiny), w prowincji Szandong, w dniach 29 października - 1 listopada 2007r.

Podczas targów przedsiębiorcy będą mieli okazję wziąć udział w licznych imprezach towarzyszących takich jak: forum poświęcone rozwojowi sektora MŚP, giełda kooperacyjna, seminaria dotyczące zamówień publicznych, i inne.

 
 
Białoruska wystawa gospodarcza w Warszawie 2007/06/11

W dniach 26-29 czerwca 2007 roku w Hali "Torwar" w Warszawie, przy ul. Łazienkowska 6a, odbędzie się Wystawa Gospodarcza Białorusi.

Celem Wystawy jest sprzyjanie rozwojowi obopólnie korzystnych kontaktów handlowo-gospodarczych między przedsiębiorcami Białorusi i Polski. Otwarcie wystawy odbędzie się w Hali TORWAR 26 czerwca o godz. 11.00. W tym dniu zostanie przeprowadzona prezentacja Białoruskiej Uniwersalnej Giełdy Towarowej, wyłącznie za pośrednictwem której odbywa się sprzedaż eksportowa drewna, metali i wyrobów z nich, kazeiny i innych produktów, oraz Parku Wysokich Technologii.

 
 
Futuralia 2007, Poitiers, Francja, 6-8 czerwca 2007 2007/04/16

Francuska Izba Przemysłowo — Handlowa w Polsce, jako jeden z organizatorów Futuralliów — Międzynarodowego Forum Małych i Średnich Przedsiębiorstw - FUTURALLIA 2007, po raz kolejny zaprasza polskie firmy do udziału w tym wydarzeniu. Futurallia odbędą się w dniach 6-8 czerwca 2007 w Poitiers — Futuroscope we Francji.

Futurallia, to cykliczne wydarzenie biznesowe o randze międzynarodowej, zainicjowane w 1990 roku przez Francuską Izbę Przemysłowo - Handlową z Vienne. Do tej pory Futurallia miały miejsce na terenie Francji, Kanady i Belgii. W ubiegłym roku odbyły się w Polsce, we Wrocławiu. W roku 2007 Futurallia powracają na nowo do Poitiers-Futuroscope we Francji.

 
 
Giełda kooperacyjna BALTTECHNIKA 2007, Wilno 5-10 maj 2007 2007/04/10

Fundacja "Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości" serdecznie zaprasza zainteresowane firmy do udziału w giełdzie kooperacyjnej podczas targów BALTTECHNIKA 2007, które odbędą się w Wilnie w dniach 9-10 maja 2007.

Giełda zostanie zorganizowana według sprawdzonego schematu działania Komisji Europejskiej i oparta będzie na spotkaniach, wcześniej zaaranżowanych, na podstawie katalogów z profilami uczestniczących firm. Celem spotkań będzie nawiązanie nowych kontaktów biznesowych w tym handlowych czy też związanych ze wspólną produkcją lub podwykonawstwem. Zgłoszenia należy przesłać do 16 kwietnia 2007r.

 
 
Zaproszenie do udziału w XI edycji konkursu „Polski Produkt Przyszłości” 2007/03/05

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w XI edycji konkursu "Polski Produkt Przyszłości". Celem konkursu, objętego honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów, jest promocja i upowszechnianie osiągnięć twórców innowacyjnych wyrobów i technologii, które mają szanse zaistnieć na rynku polskim.

Do konkursu mogą przystąpić osoby fizyczne i prawne, na przykład: jednostki badawczo-rozwojowe, instytuty naukowe, przedsiębiorstwa, zakłady doświadczalne, indywidualni wynalazcy itp., z krajów Unii Europejskiej. Wnioski konkursowe należy składać do dnia 9 lipca 2007r.

 
 
Giełda kooperacyjna dla przedsiębiorców branży spożywczej, FOOD EVENT 2007, Gdańsk, 24 - 25 maja 2007 2007/02/19

Warszawskie Euro Info Centre przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza zainteresowane firmy do udziału w giełdzie kooperacyjnej dla branży spożywczej organizowanej w ramach targów wystawienniczych "DELIKATESY/MLECZNA REWIA 2007" w Gdańsku, w dniach 24 — 25 maja 2007 . W giełdzie kooperacyjnej Food Event 2007 planowany jest udział około 200 firm z 15 krajów: Szwecji, Hiszpanii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Czech, Słowacji, Estonii, Włoch, Polski oraz Chin, Rosji i Indii.

Udział w giełdzie jest bezpłatny - zgłoszenia należy składać do 28 lutego 2007r.

 
 
Podlaskie Targi Turystyczne w Białymstoku, 16-18 marca 2007 2006/12/20

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza na

Podlaskie Targi Turystyczne w Białymstoku,

które odbędą się w terminie 16-18 marca 2007 roku. Jest to jedyna tak duża i kompleksowa impreza w województwie podlaskim w ciągu roku, a zarazem szansa bezpośredniego kontaktu z wystawcami, ich ofertą i proponowanymi atrakcjami.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Podlaskich Targach Turystycznych w Białymstoku touroperatorów, gestorów bazy noclegowej, przewoźników, agentów turystycznych, stowarzyszenia i samorządy, którym zależy na promocji turystycznej własnego regionu i firmy.

 
AMBASADOR BIZNESU
Archiwum 2017
Archiwum 2016
Archiwum 2015
Archiwum 2014
Archiwum 2013
Archiwum 2012
Archiwum 2011
Archiwum 2010
Archiwum 2009
Archiwum 2008
Archiwum 2007
Archiwum 2006
Archiwum 2005
Archiwum 2004

 
   

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego | ul. Starobojarska 15 | 15-073 Białystok | tel: +48 85 740 86 83 | fax: +48 85 740 86 85
e-mail: pfrr@pfrr.pl | WWW: www.pfrr.pl | NIP: 542-10-07-427 | REGON: 050309431
KRS: 0000051191 | Sąd Rejonowy w Białymstoku | XII Wydział Gospodarczy KRS