01   Aktualności
02   Informacje ogólne
03   Konferencje i seminaria
04   Konkursy, targi, misje
05   Regionalna Instytucja Finansująca
06   Granty na badania i innowacje
07   Projekt Enterprise Europe Network
08   Doradztwo gospodarcze
09   Pożyczki
10   Poręczenia kredytowe
11   Inwestycje kapitałowe
12   Szkolenia i doradztwo personalne
13   Energia odnawialna
14   Konsulat Honorowy Finlandii
15   Startuj w Biznesie
16   Projekt SUPER
17   Projekty zakończone
18   Lokale do wynajęcia
19   Zaprzyjaźnione strony
20   Wyszukiwanie zaawansowane
21   Pomoc/Cookies
22   Wyślij mail
23   Subskrypcja biuletynu
24   Przetargi


 

 PODLASKA FUNDACJA ROZWOJU REGIONALNEGO

Polski » Projekty zakończone » Podlaskie Centrum Innowacji » Szkolenia
 
 
„Programy Unii Europejskiej wspierające inwestycje przedsiębiorców w latach 2007-2013” - szkolenie w Bielsku Podlaskim 2006/12/04

Podlaskie Centrum Innowacji na Uniwersytecie w Białymstoku i Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego mają zaszczyt zaprosić na szkolenie: „Programy Unii Europejskiej wspierające inwestycje przedsiębiorców w latach 2007-2013”, które odbędzie się w dniu 8 grudnia 2006r. w Restauracji Podlasianka przy ul. Mickiewicza 37 w Bielsku Podlaskim.

Szkolenie poprowadzą eksperci w zakresie przygotowywania i oceny wniosków o dotacje unijne z Instytucji Wdrażających.

 
 
Bezpłatne szkolenie w Suwałkach dotyczące innowacyjnych sposobów sprzedaży 2006/11/23

Podlaskie Centrum Innowacji (PCI) na Uniwersytecie w Białymstoku oraz Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego (PFRR) mają zaszczyt zaprosić na szkolenie: „Innowacyjne sposoby sprzedaży – techniki wywierania wpływu i skutecznej perswazji”, które odbędzie się w dniu 1 grudnia 2006r. o godz. 8:00 w Restauracji „Laguna” w Suwałkach przy ulicy Zastawie 6.

Szkolenie skierowane jest do firm prowadzących działalność handlową. Jego celem jest wykształcenie pracowników firmy w technikach sprzedaży, które zapewnią Waszej firmie szybki i skuteczny wzrost dochodów. Jest to możliwe dzięki najbardziej efektywnej gałęzi współczesnej psychologii — Programowaniu Neurolingwistycznemu (NLP).

 
 
Seminarium w Suwałkach dotyczące dotacji na innowacyjne inwestycje 2006/11/22

Podlaskie Centrum Innowacji oraz Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego mają zaszczyt zaprosić na seminarium „Dotacje na innowacyjne inwestycje SPO WKP 2.2.1.”, które odbędzie się w dniu 28 listopada 2006r. o godz. 10:00 w Restauracji „Laguna” w Suwałkach przy ulicy Zastawie 6.

Szkolenie poprowadzi doradca Punktu Konsultacyjnego Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, specjalista w zakresie przygotowywania i oceny wniosków o dotacje unijne.

 
 
Bezpłatne seminarium w Siemiatyczach dotyczące świadczenia usług w krajach UE 2006/11/14

Podlaskie Centrum Euro Info przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego we współpracy z Ośrodkiem Przekazu Innowacji Polska Północno-Wschodnia i Starostą Powiatu Siemiatyckiego mają zaszczyt zaprosić na seminarium: „Świadczenie usług i zakładanie działalności gospodarczej w krajach UE”, które odbędzie się w dniu 16 listopada 2006r. o godz. 10:00 w Siemiatyczach w sali konferencyjnej nr 128 Starostwa Powiatowego.

W trakcie spotkania opisane zostaną obowiązki jakie stoją przed polskimi firmami, które będą realizować zlecenia za granicą. Specjalista ds. prawnych przedstawi zasady rejestracji firm za granicą oraz obciążenia socjalne i podatkowe w UE, sposoby pozyskania zleceń, klientów itp.

 
 
Bezpłatne szkolenie w Suwałkach dotyczące innowacyjnych sposobów sprzedaży 2006/11/14

Podlaskie Centrum Innowacji (PCI) oraz Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego (PFRR) we współpracy z Ośrodkiem Przekazu Innowacji Polska Północno-Wschodnia i Ogólnopolską Siecią Transferu Technologii i Wspierania Innowacyjności MŚP (STIM) mają zaszczyt zaprosić na bezpłatne szkolenie zatytułowane „Innowacyjne sposoby sprzedaży - techniki wywierania wpływu i skutecznej perswazji”. Szkolenie odbędzie się w dniu 17 listopada 2006r. o godz. 8:00 w restauracji „Laguna” w Suwałkach przy ul. Zastawie 6. Szkolenie poprowadzi ekspert z wieloletnim doświadczeniem z zakresu komunikacji, zarządzania czasem i marketingu perswazyjnego.

 
 
Zaproszenie na bezpłatne szkolenia dotyczące innowacyjnych sposobów sprzedaży 2006/10/17

Podlaskie Centrum Innowacji (PCI) oraz Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego (PFRR) we współpracy z Ośrodkiem Przekazu Innowacji Polska Północno-Wschodnia oraz Ogólnopolską Siecią Transferu Technologii i Wspierania Innowacyjności MŚP (STIM) mają zaszczyt zaprosić na szkolenie: „Innowacyjne sposoby sprzedaży - techniki wywierania wpływu i skutecznej perswazji", które odbędzie się w dniach 25-26 października 2006r. w Hotelu Unibus w Bielsku Podlaskim. Szkolenie poprowadzi ekspert z wieloletnim doświadczeniem z zakresu komunikacji, zarządzania czasem i marketingu perswazyjnego.

 
 
Zaproszenie na szkolenie nt. "Dotacje dla samorządów" w Suwałkach 2006/08/03

Podlaskie Centrum Innowacji (PCI) oraz Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego (PFRR) mają zaszczyt zaprosić na szkolenie zatytułowane „Dotacje dla samorządów”, które odbędzie się w dniu 11 sierpnia 2006r. o godz. 9:30 w Suwałkach. Szkolenie poprowadzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinach stanowiących przedmiot szkolenia.

 
 
Zaproszenie na szkolenie nt. "Dotacje dla samorządów" w Bielsku Podlaskim 2006/08/03

Podlaskie Centrum Innowacji (PCI) oraz Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego (PFRR) mają zaszczyt zaprosić na szkolenie zatytułowane „Dotacje dla samorządów”, które odbędzie się w dniu 10 sierpnia 2006r. o godz. 9:30 w Bielsku Podlaskim. Szkolenie poprowadzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinach stanowiących przedmiot szkolenia.

 
 
Seminarium pt. „Formy dofinansowania inwestycji - wspieranie rozwoju przedsiębiorstw” 2006/06/26

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego i Podlaskie Centrum Innowacji we współpracy z Ośrodkiem Przekazu Innowacji Polska Północno-Wschodnia, Ogólnopolską Siecią Transferu Technologii i Wspierania Innowacyjności MŚP (STIM) oraz z Radą Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Białymstoku mają zaszczyt zaprosić na seminarium:

„Formy dofinansowania inwestycji — wspieranie rozwoju przedsiębiorstw”

Szkolenie odbędzie się w piątek 30 czerwca 2006r w BW Hotel Żubrówka przy ulicy Olgi Gabiec 6 w Białowieży.

 
 
Zaproszenie na szkolenie dotyczące źródeł finansowania 2006/06/26

Podlaskie Centrum Innowacji, Biuro Konsultanta Subregionalnego PCI w Suwałkach – Centrum Wspierania Biznesu Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego we współpracy z Ośrodkiem Przekazu Innowacji Polska Północno-Wschodnia (NEPIRC) oraz Ogólnopolską Siecią Transferu Technologii i Wspierania Innowacyjności MŚP (STIM) zaprasza na szkolenie pt:

„Nowoczesne źródła finansowania inwestycji oraz bieżącej działalności gospodarczej”.

Szkolenie odbędzie się w czwartek, 29 czerwca 2006r w Hotelu HOLIDAY w Starym Folwarku (trasa Suwałki- Sejny).

 
€ko-Kluby
Projekt INNO-DEAL
Podlaskie Centrum Innowacji
»Szkolenia
2014 Rokiem Przedsiębiorczości
Projekt BSR
Projekt INNOWATCH
Startuj w Biznesie
CSR - Społeczna Odpowiedzialność Biznesu
Projekt: Współpraca na rzecz rozwoju Podlasia
Projekt MAPKA
Usługi środowiskowe
Wschód Zielonego Biznesu
Projekt Innoboost
Projekt WOMEN

 
   

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego | ul. Starobojarska 15 | 15-073 Białystok | tel: +48 85 740 86 83 | fax: +48 85 740 86 85
e-mail: pfrr@pfrr.pl | WWW: www.pfrr.pl | NIP: 542-10-07-427 | REGON: 050309431
KRS: 0000051191 | Sąd Rejonowy w Białymstoku | XII Wydział Gospodarczy KRS